Brenna

Działka na sprzedaż

800,00 m2 286,25 zł/m2

229 000 zł

nowa oferta

Opis nieruchomości

Działka płaska zbliżona do kwadratu posiadająca asfaltowy bezproblemowy dojazd. Teren otwarty z zabudową jednorodzinną. Gazociąg znajduje się w granicy działki, prąd w drodze. Malownicza okolica z widoczkiem na góry.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GRND-GS-395
Powierzchnia 800 m²
Gaz jest
Prąd jest